Výsledkový servis | Tandem Tour 2018


Výsledkový servis 2018 / celkový přehled

Kategorie 0-15,9 HCP

Pořadí Jméno (JOKER 1,33x) Beřovice
Darovanský dvůr
Konopiště
Mladá Boleslav
Molitorov
Pyšely
Barbora
Karlštejn
Poděbrady
Beroun
Česká Lípa
Machnín
Dýšina
Hostivař
Kunětická hora
Líšnice
Alfrédov
Mstětice
Zbraslav
Karlovy Vary FINÁLE CELKEM
1. Ságner Filip 49 32 37,34,30 34,32 37 44,29,27 58 291
2. Janoušek Daniel 52,51 36,27 36,23 34 25 35 60 278
3. Urban Radek 47 32,31 26 43,28 28 39 46 261
4. Komínek Renné 47 30 34,24 33,32 30 66 240
5. Šenfeld Ivo 35 34 58 127
6. Sliva Luděk 45 26 26 30 127
7. Šos Petr 45 33 36 114
8. Macek Tomáš 37 36 32 105
9. Přibyl Robert 45 34 26 105
10. Matas Jaroslav 35 38 31 104

Zobrazit celý žebříček

Kategorie 16-24 HCP

Pořadí Jméno (JOKER 1,33x) Beřovice
Darovanský dvůr
Konopiště
Mladá Boleslav
Molitorov
Pyšely
Barbora
Karlštejn
Poděbrady
Beroun
Česká Lípa
Machnín
Dýšina
Hostivař
Kunětická hora
Líšnice
Alfrédov
Mstětice
Zbraslav
Karlovy Vary FINÁLE CELKEM
1. Mazánková Lucie 44 35 34 40,29 30 40 68 291
2. Mosr Richard 55,37 33 35,34 34,32 32,32,30 36 60 285
3. Paroulek Petr 41,35 30,25 39,28 42,29 35,26 28 66 281
4. Takáč David 39,36 30,0 33 48,30 34 34,28 50 268
5. Krob Martin 53,36 38,35 42 32 32 60 257
6. Rutterle Miloslav 44,29 28,27 36,24 32 35 58 233
7. Paroulková Anna 49 34 29 41 44,37 27 224
8. * Ságner Milan 44,31 19 37 30 28 56 214
9. Gurecký Jiří 47 34 35,34,27 31 27 37 211
10. Kejmar Jiří 45 35 31 40 28 179

* vzdávám se cen z případného medailového umístění v celkovém žebříčku

Zobrazit celý žebříček

Kategorie 24,1-54 HCP

Pořadí Jméno (JOKER 1,33x) Beřovice
Darovanský dvůr
Konopiště
Mladá Boleslav
Molitorov
Pyšely
Barbora
Karlštejn
Poděbrady
Beroun
Česká Lípa
Machnín
Dýšina
Hostivař
Kunětická hora
Líšnice
Alfrédov
Mstětice
Zbraslav
Karlovy Vary FINÁLE CELKEM
1. Flachsová Vendula 49,39 34 32,30,28 43,37,32 41,33,32 38 60 297
2. Ludvík Jiří 51,48,43 41 31,28 35,33,22 26 20 78 282
3. Takáčová Iveta 44,41 43 28,28 39,28 38 41 42 275
4. Ryllová Ivana 44 36 27 38 26 23 60 254
5. Šťastný Miloslav 47 30,27 0 40 13 38 70 238
6. Mareš Martin 47,41 31 36 32 146
7. Ďurkovský Jaroslav 37,36 27 31 33 128
8. Odstrčil Lubomír 52 39 29 120
9. Janotová Pavla 56 34 21 111
10. Gurecká Jitka 32 34 29 95

Zobrazit celý žebříček

Odehrané turnaje