Propozice | Tandem Tour 2018


Propozice Tandem Open 2018

Tour se bude konat od dubna do října na vybraných spolupracujících hřištích, celkem 19 turnajů, pokaždé na jiném + finále. Jsou to: Mladá Boleslav, Liberec, Alfrédov, Hostivař, Pyšely, Poděbrady, Molitorov, Líšnice, Karlštejn, Beroun, Beřovice, Dýšina, Mstětice, Kunětická hora, Konopiště, Zbraslav, Darovanský dvůr, Česká Lípa a Barbora. Finále se odehraje v Karlových Varech - Olšová vrata.

Letos budeme hrát opět ve třech kategoriích. Ovšem tyto jsou nastaveny nově tak, aby byl vyrovnán počet startujících rovnoměrně. Tedy HCP 0-15,9; HCP 16-24; HCP 24,1-54. Hrát budeme na stablefordové body z odpališť dle normy každého hřiště. Stejně budou započteny i body do celkového žebříčku.

Joker: Letos bude nově jeden ze sloupců - tedy 3 hřiště - označeny jako Joker a bude se na nich hrát o body s koeficientem 1,33. Finálový turnaj bude s koeficientem 2.

Do celkového žebříčku se započítá vždy nejlepší výsledek z každého sloupce, kde jsou vždy 3 hry (turnaje). Hřiště budou rozdělena do 6 sloupců po třech hřištích. Do celkového žebříčku se tak započítá vždy nejlepší výsledek z každého sloupce. Prostě 6 nejlepších výsledků - z každého sloupce jeden - ten nejlepší, výhodou bude odehrát alespoň jeden Joker.

Středa - 6 turnajů, v každém sloupci jeden. Sobota - zbývající turnaje, což znamená, že i když hráč může hrát jen o všedních dnech, bude mít výsledek přesto v každém sloupci a naopak, hráči hrající pouze o víkendech tak mají možnost též zaplnit každý sloupec výsledkem. Na všechny je myšleno.

Ceny v turnaji: budeme vždy na každém z turnajů hrát o ceny, které získá hráč na 1., 2. a 3. místě v první, druhé i třetí kategorii !. Další ceny získá hráč za dosažený "hole in one", stejně jako vítěz vložené soutěže "nearest the pin". Tradicí se již u nás stalo, že cenu získává i nejlepší žena. Opět přidáme i cenu útěchy. Při vyhlašování a předání cen musí být hráč přítomen, jinak ji získává další hráč v pořadí.

Do finále postoupí všichni hráči, kteří budou mít odehrané alespoň 3 turnaje Tandem Open. Pokud bude takových hráčů více, postoupí prvních 48 hráčů z celkového žebříčku dle pořadí, případně vyšším počtem účastí.

Občerstvení: bude vždy popsáno v zadání (voda, káva, svačina, někde i oběd).

Startovní listiny – více budeme přihlížet k požadavkům hráčů v žádosti o složení flajtu. Tak, aby mohli soupeřit mezi sebou přátelé, pracovní kolektivy či rodinní příslušníci. Žádost o složení flajtu musí být vždy písemně - mailem !!!

Upozornění: hráčům není povoleno používat v turnaji bugy Cart – jen na základě předloženého lékařského doporučení a odsouhlasení pořadatelem turnaje, nebo naopak kde uspořádáme turnaj s bugy cart pro všechny hráče (Dýšina). Naopak je povoleno používání měřících zařízení.

Vyhlášení: organizátor má právo provést redukci cen při menším počtu než 10 hráčů v jednotlivé kategorii (byť toto moc nevyužíváme). V rubrice „O co hrajeme“ zde na stránkách www.tandemtour.cz zjistíte, jaké ceny máme pro Vás připravené.

Produkce Tandem Open: Milan Ságner